Szukańá   

TRANSPORT ŁADUNKÓW PONADNORMATYWNYCH CIĘŻKICH


+48608421718
 
 
 

Usługi      

Długoletnie doświadczenie w branży międzynarodowych usług transprtowych pozwala pracownikom naszej firmy dokładnie rozumieć koniunkturę rynku usług w zakresie transportu międzynarodowego oraz jego specyfikę w różnych krajach Europy. Ze względu na to na najwyższym poziomie proponujemy następne usługi:

Transport wielkogabarytowych oraz wysokotonażowych ładunków


Transport wielkogabarytowych oraz wysokotonażowych ładunków jest procesem skomplikowanym i wymaga podchodu kompleksowego. Dla tego rodzaju przewozów oprócz specjalistycznego transprotu trzeba dobrać najbardziej optymalną drogę transportu, wliczając wysokość mostów i sieci elektrycznych, szerokość dróg i ogrodzeń, pozwolenia, czyli narodowe przepisy transportu w krajach tranzytowych. Więc w zależności od osobliwości (rozmiarów, wagi oraz przeznaczenia) ładunku proponujemy:

  • specjalne 3-, 4- i 5-osiowe niskopodwoziowe naczepy typu Tiefbet (niskopodwoziowa naczepa od 325 mm nad poziomem ziemi) oraz Semitrailor z możliwością rozciągania (do 21 m) oraz rozszeżenia się(do 3.50 m), ładownośćią do 60 ton, z możliwością dla załadowania/rozładowania ładunków oraz ich niezawodnego zamocowania przy transporcie;

  • uzgodnienie szczegółów trasy oraz terminów dostawy;

  • pełną obsługę w zakresie pozwoleń planowania tras i innych wymogów. W razie potrzeby zorganizujemy pilotaż, eskort policji czy ochrony

  • możliwość czasowego magazynowania ładunków na terenach kraju tranzytowego (Polski);

Wszystkie projekty związane z transportem wielkogabarytowych oraz wysokotonażowych ładunków są indywidualnymi i realizowane są wzajemnie przez wiele służb i struktur. Ze względu na to pracownicy naszej firmy zawsze starają się optymizować ten proces dostosowując się do konkretnych wymagań Klienta.
( Wysłać zlecenie dla zamówienia usług)

Transport całopojazdowych oraz drobnicowych ładunków, ekspres dostawa

Posiadając własny park pojazdów składający się z ćiągników siodłowych (4x2, 6x2, 6x4) i tentowanych naczep objętośćą 86-100 m3, małoładownośćiowych tentowanych pojazdów ładownośćią do 6 ton i objętośćą do 50 m3 nasza firma oferuje usługi transportu całopojazdowych oraz drobnicowych ładunków, a także zajmóje się ekspres dostawą.
( Wysłać zlecenie dla zamówienia usług)

Usługi spedycyjne

Ze względu na długoletnią współpracę z innymi transportowymi i spedycyjnymi firmami oraz długoletnie doświadczenie w branży międzynarodowych usług transprtowych jesteśmy wstanie profesyjnie wykonywać kompleksowe projekty transportowe z transportu pełnych kompleksów produkcyjnych oraz dużych ilośći towarów z pomocą transportu naszych partnerów.
( Wysłać zlecenie dla zamówienia usług)

Ubezpieczenie ładunków

Wszystkie ładunki które są transportowane przez naszą firme są ubezpieczone (CMR - ubezpieczenie). Ale ze względu na pewne osobliwośći transportu wielkogabarytowych lub wysokotonażowych ładunków (zwłaszcza ich wartość) oraz ze względu na chęć klientów, ubezpieczamy i ryzyki dodatkowe(w trakcie załadunku, rozładunku). Nasz partner ubespieczeniowy PZU - Ukraina.

Usługi z otrzymania, dokonywania odpraw celnych, magazynowania oraz odprawienia ładunków z portów morskich

Nasza firma za Państwa zamówieniem oferuje usługi dodatkowe w portach morskich:

  • zorganizowanie otrzymania ładunków

  • zorganizowanie magazynowania oraz załadunku

  • dokonywanie odpraw celnych przy odprawieniu z portu 
     
 
INPROSPED POLSKA SP. Z O.O.43-190 MIKOŁÓW
UL. PSZCZYŃSKA 17
MYŚLIWCZYK GRAŻYNA +48 662 686 767
SZYNOL IRENEUSZ +48 608 421 718


| Strona Główna | O firmie | Usługi | Galerja | Pojazdy | Kontakt |
Copyright © 2007-2020 ukrainian-german enterprise Inprosped.   |  Design and Programing - ISD